Krepšelis  

Nėra prekiųJCB demonstracinis turas 2019-aisiais.Grįžti

2019-10-24

Šiais metais su demonstraciniais JCB krautuvais lankėmės pas 24 ūkininkus. Su geltonaisiais galiūnais aplankėme visus Lietuvos regionus.

Didžiuojamės tuo, kad JCB krautuvus Lietuvos ūkininkai vertina puikiai. Beveik visuose ūkiuose, kuriuose demonstravome naujausius JCB modelius, jau keliolika metų dirba JCB gamintojo krautuvai. Ūkininkų planuose senesnius krautuvus atnaujinti naujausiais. Išbandžius naujas JCB patentuotas technologijas, kurios užtikrina dar didesnę galią, našesnį darbą ir maksimalų saugumą, daugeliu atveju neliko jokių abejonių, dėl pasirinkimo pakeisti krautuvus naujais modeliais.

Viena iš didžiausią įspūdį ūkininkams palikusių JCB 541-70 Agri Pro specifikacijų – DualTech VT pavarų dėžė, kurią sudaro hidrostatinė ir pusiau automatinė pavaros.

Demonstraciniai JCB krautuvai šiais metais galią ir universalumą rodė įvairiose aplinkose:

  •         - augalininkystės ūkiuose,
  •         - gyvulių ūkiuose,
  •         - tranšėjose,
  •         - biokuro “čipsų” sandėliavimo aikštelės,
  •         - atliekų rūšiavimo centruose.


Sužinojus, kad keliuose ūkiuose darbuosimės siloso tranšėjose, nedvejodami demonstracijoms pasirinkome tranšėjų karalių JCB 435S. JCB 435S nuo pat pirmojo modelio pristatymo išlaiko išskirtinį galios ir svorio santykį. Pasitelkdamas didžiulį 230 AG variklį, kuris išvysto net 945 Nm sukimo momentą, ir sverdamas 14 tonų, šis krautuvas turi milžinišką 16,8 AG/t galios ir svorio santykį (vienintelį tokį visoje rinkoje), kas sukuria maksimaliai našų stūmimą, kylimą į kalną ir važiavimą keliu (48 km/h). 

Daugiau apie JCB 435SŽinant, kokiuose Lietuvos ūkių darbuose krautuvai yra reikalingiausi, demonstracijai buvo paruoštas ir vienas iš populiariausių JCB krautuvų modelių – JCB 541.70 Agri Pro. Šis krautuvas tinkamas visiems ūkio darbams. JCB 541.70 Agri Pro modelyje yra naudojamas išmaniosios hidraulikos paketas, apimantis įvairius variklio arba pavarų dėžės variantus, kad teleskopinis krautuvas būtų pilnai išnaudojamas ūkyje. Demonstracijų metu krautuvas įrodė, kad yra sukomplektuotas su galingu varikliu, tvirta transmisija, našia bei išmania hidraulika.

Daugiau apie JCB 541.70 Agri Pro

 


Gyvulininkystės ūkyje kompaktiškumo ir universalumo savybes demonstravome su mažiausiu JCB krautuvų modeliu – JCB 403 AGRI. Dėl savo dydžio krautuvas labai manevringas ir universaliai pritaikomas įvairiausiems ūkio darbams: puikiai tinka gyvulių šėrimui, kreikimui
. Krautuvu darbai operatyviai buvo nudirbti ne tik fermų kieme ar sandėliuose, bet ir pačioje fermoje.

 

Demonstracijų nuotraukomis dalinamės čia. O jei planuojate technikos parką atnaujinti ir Jūs, susisiekime ir suplanuokime susitikimą Jūsų ūkyje!_______________________________________

KONSULTUOKITĖS:

MARIUS PETRELIS

JCB technikos vadybininkas

Tel.: +370 37 405 416

Mob.: +370 617 77056​​​​​​​

El. paštas: m.petrelis@lytagra.lt