Krepšelis  

Nėra prekiųAtidarytas naujas prekybos centras KėdainiuoseGrįžti

2017-03-17

Penktadienį Kėdainiuose duris atvėrė ilgai lauktas naujutėlaitis prekybos centras LYTAGRA. Viena seniausių ir didžiausių šalies bendrovių į mūsų miestą atnešė milijonines investicijas, sukūrė kelias dešimtis naujų darbo vietų, suspėjo prisidėti prie rajono socialinių bei kitų bėdų sprendimo, o taip pat nemenkai sudrumstė senokai nusistovėjusius vietos konkurencinius vandenis.

Bendrovės LYTAGRA siūlomos visada itin geros kainos bei nemažai į Kėdainius naujai atkeliavusių prekės ženklų nuo šiol yra arčiau kraštiečių.
Pagaliau pavyko
„Kėdainių krašto ūkininkai, sodininkai bei kiti žmonės jau seniai yra svarbūs mūsų partneriai, klientai. Šiandien labai džiaugiamės, kad pagaliau galime būti arčiau jų, pasiūlyti didelį prekių pasirinkimą bei geriausią jų kokybės ir kainos santykį.
Naujajame Kėdainių LYTAGROS prekybos centre bus galima rasti beveik visą mūsų įmonės siūlomą asortimentą – nuo moderniausių derliaus nuėmimo kombainų iki mažiausių varžtelių ir veržlių“, – sako bendrovės LYTAGRA generalinis direktorius Erinijus Aksomaitis.
Naujame prekybos centre LYTAGRA, užimančiame beveik 5 tūkst. kvadratinių metrų plotą, prekiaujama daiktais, aktualiais ne tik ūkininkams, bitininkams ar sodininkams, bet ir su žemės ūkiu nieko bendro neturintiems žmonėms.

Bendrovės LYTAGRA generalinis direktorius Erinijus Aksomaitis džiaugiasi, kad įmonė pagaliau atkeliavo ir į Kėdainius./ G. Minelgaitės nuotr.

Bendrovės LYTAGRA generalinis direktorius Erinijus Aksomaitis džiaugiasi, kad įmonė pagaliau atkeliavo ir į Kėdainius./ G. Minelgaitės nuotr.
Čia galima apsirūpinti statybinėmis ir patalpų apdailos medžiagomis, santechnikos reikmenimis, įvairios paskirties metalo gaminiais, darbo saugos priemonėmis bei įrankiais, buitine chemija ir dar daugybe įvairiausių kitų prekių namams, buičiai, automobiliui ir kt.
Žino, ko reikia
Vienos stambiausių šalies bendrovių LYTAGRA šaknys siekia praeito šimtmečio penktąjį dešimtmetį. Lietuvai atkūrus nepriklausomybę bendrovė buvo privatizuota socialiai atsakingų ir sumanių žmonių, kurių dėka įmonė tapo bene didžiausia šalyje, taip pat išsiplėtė ir į užsienio rinkas.
„Nemėgstame girtis, tačiau pats faktas, kad laisvos rinkos sąlygomis, nuo pat jos atsiradimo šalyje pradžios, sėkmingai gyvuojame ir nuolat augame bei stiprėjame, kalba pats už save. Jau beveik 30 metų Lietuvos žmonės yra laisvi rinktis ir labai džiaugiamės, kad kasmet jie vis dažniau renkasi mus – vadinasi, dirbame gerai, sąžiningai, esame patikimi, siūlome aktualų kokybiškų prekių asortimentą ir, svarbiausia, priimtiną konkurencinį faktorių – gerą kainą“, – sako E. Aksomaitis.
Bendrovės LYTAGRA šeimai šiuo metu priklauso 25 prekybos centrai Lietuvoje ir Latvijoje, taip pat šešios antrinės įmonės. Pernai įmonių grupės LYTAGRA nekonsoliduota apyvarta siekė beveik 200 mln. eurų. Šiuo metu kompanijoje dirba bemaž 1 000 darbuotojų.
„Nesame tik prekybininkai, mes taip pat ir ūkininkaujame. Dvi mūsų įmonių grupės narės yra žemės ūkio bendrovės. Beje, viena jų, prie mūsų šeimos prisijungusi vos prieš keletą mėnesių, yra įsikūrusi Kėdainių rajone. Tai Okainių žemės ūkio bendrovė. Čia laikome maždaug tūkstantį melžiamų karvių ir dirbame beveik tris tūkstančius hektarų žemės. Kita bendrovė, mums priklausanti jau 25 metus, įsikūrusi Kauno rajone, Bernatonyse. Esame patyrę ūkininkai, ko reikia žemdirbiui ir žemės ūkiui, puikiai žinome ne iš knygų ar pasakojimų, bet iš praktikos – mes turime labai gerą bazę savo pristatomos technikos ir kitų prekių išbandymams. Todėl klientai dėl mūsų siūlomų prekių gali būti ramūs ir garantuoti jų kokybe“, – kraštiečiams kompaniją pristato E. Aksomaitis.
Pašnekovas paminėjo, kad Okainių žemės ūkio bendrovės laukia nemažos permainos. Čia planuojama atnaujinti technikos parką, gerinti gyvulių laikymo sąlygas, investuoti į darbuotojų darbo sąlygų gerinimą, taip pat nusimato ir kiti modernizacijos darbai.
Išsiskiria unikalumu
Prekybos centrai LYTAGRA savo pobūdžiu labai išsiskiria iš kitų. Mat surasti prekybos vietą, kurioje būtų galima įsigyti praktiškai viską – nuo stambiausios žemės ūkio technikos iki smulkiausių daiktų žemės ūkiui ar buičiai, turbūt niekur kitur Lietuvoje, išskyrus LYTAGRĄ, to padaryti neįmanoma.

Prekybos centras LYTAGRA jau laukia visų kraštiečių apsilankant naujojoje parduotuvėje, o paslaugus ir profesionalus kolektyvas padės nepasiklysti gausiame prekių asortimente./ G. Minelgaitės nuotr.

Prekybos centras LYTAGRA jau laukia visų kraštiečių apsilankant naujojoje parduotuvėje, o paslaugus ir profesionalus kolektyvas padės nepasiklysti gausiame prekių asortimente./ G. Minelgaitės nuotr.
Tad džiugu, kad nuo šiol kėdainiečiams ir aplinkinių rajonų gyventojams daugiau nebereikės vykti kelių dešimčių kilometrų iki didmiesčio norint įsigyti savo pamėgtų prekių.
Į naująjį prekybos centrą dėmesį vertėtų atkreipti ir tiems, kurie iki šiol nesinaudojo bendrovės LYTAGRA paslaugomis, mat kaip jau minėta, čia itin geromis kainomis galima įsigyti visą gamą medžiagų, reikalingų būsto statybai, remontui ar tiesiog sėklų, substratų palangės gėlynui ir pan.
„Nors bendrovės LYTAGRA, skaičiuojančios jau aštuntą dešimtį, pirminis tikslas bei pagrindinis klientas buvo žemės ūkis, tačiau palaipsniui plečiant veiklos apimtis didėjo ir prekių asortimentas, ir klientų ratas. Juk ūkininkui reikia ne tik žemės ūkio technikos, detalių jai ir pan. Žemdirbiai taip pat turi namus ir buitį. Taip pirkėjų pageidavimu, mes pamažu tapome universalesni ir šiuo metu mūsų siūlomos prekės aktualios praktiškai kiekvienam piliečiui, net ir mažiausiam – turime aukštos kokybės žaislų, tiesa, šie labiau tiks vaikams, besidomintiems kaimu. Na taip, matau, kad šioje srityje nuo pirminio tikslo per daug nenutolome, bet ateityje, kas žino, gal asortimentas ir čia plėsis“, – šypsosi E. Aksomaitis.
Bendrovė LYTAGRA ypač didžiuojasi geros kainos ir kokybės santykio dėka pasiekusi lyderio pozicijas metalo gaminių pardavimuose šalyje. Skaičiai tikrai iškalbingi – beveik pusę visos šalies metalo konstrukcijų rinkos užima naujai į Kėdainius įžengusi įmonė.
Konstrukcinis plienas, metalo lakštai, statybinė armatūra, vamzdžiai tiek paprasti, tiek cinkuoti ir t.t. – visa tai ir dar daugiau didelė dalis šalies privačių asmenų bei įmonių renkasi įsigyti iš bendrovės LYTAGRA.
Atidarymo proga – dar geresnės kainos
Naujasis prekybos centras LYTAGRA pirkėjams duris plačiai atvėrė šį penktadienį. Tądien klientus pasitiko puikiai nusiteikę darbuotojai, platus gražiai ir tvarkingai sudėliotų prekių asortimentas ir, svarbiausia, geros kainos.
LYTAGROS prekybos centro vadovybė tokias kainas žada ne tik atidarymo savaitę, bet ir tolesniais laikotarpiais.
Pasak LYTAGROS grupės generalinio direktoriaus E. Aksomaičio, prekybos centre spalvingas iškabas su skambiais šūkiais, skalambijančiais apie įspūdingas 40 % ir dar didesnes nuolaidas, retai kada išvysite.
„Mūsų prekybos centre kainos yra geros kasdien. Pirkėjams neprošal būtų susimąstyti, iš kur tokios didžiulės nuolaidos atsiranda ir kaip jos apskritai įmanomos. Tuo tarpu pas mus norint įsigyti reikiamą daiktą tikrai nereikės laukti jokių akcijų – LYTAGROJE visuomet rasite gerą kainą. Be to, kiekvienoje prekių grupėje turime specialius pasiūlymus su išskirtinėmis kainomis. Užsukite!“ – apsidairyti naujajame prekybos centre LYTAGRA kviečia pašnekovas.

Bendrovės LYTAGRA Kėdainių filialo direktorius Arvydas Vancevičius: „Pagrindinis mūsų siekis – tapti kėdainiečiams ir aplinkinių rajonų gyventojams patraukliems savo prekių asortimentu ir, žinoma, jų kainomis./ G. Minelgaitės nuotr.

Bendrovės LYTAGRA Kėdainių filialo direktorius Arvydas Vancevičius: „Pagrindinis mūsų siekis – tapti kėdainiečiams ir aplinkinių rajonų gyventojams patraukliems savo prekių asortimentu ir, žinoma, jų kainomis./ G. Minelgaitės nuotr.
Ne tik ima, bet ir duoda
„Atėjimui į Kėdainius bendrovė LYTAGRA ruošėsi kruopščiai ir atsakingai. Džiugu, kad jau visi didieji pasiruošimo darbai baigti, turime naują modernų pastatą strategiškai patogioje miesto vietoje, pavasariui įsivažiavus ir pradžiūvus iki galo sutvarkysime visą aplinką. Na, o pagrindinis mūsų siekis krašto gyventojams būti patraukliems siūlomomis prekėmis ir jų kainomis bei teikiamomis paslaugomis“, – geros nuotaikos atidarymo dieną nestokojo didelę patirtį vadovaujamo darbo prekyboje sukaupęs naujojo Kėdainių prekybos centro LYTAGRA direktorius Arvydas Vancevičius.
Pašnekovas dar kartą pabrėžė, kad prekybos centras išsiskirs ne tik itin plačiu asortimentu, bet ir naujais prekiniais ženklais bei aptarnavimo kokybe, kurios vienas iš akcentų – net ir išrankiausių klientų pageidavimų ir poreikių patenkinimas.
Dar viena svarbi kompanijos LYTAGRA misija – prisidėti prie vietos bendruomenės gerovės. Sakoma, kad gerus darbus reikia daryti tyliai. Tad ir prekybos centro vadovas A. Vancevičius nė neturėjo minčių tokių darbų įvardinti ar jais garsiai girtis. Bet žurnalistų pakartotinai klausiamas, kaip prisidės prie krašto gerovės, prisipažino, kad Kėdainiuose jau spėjo paremti likimo nuskriaustų žmonių organizaciją, prisidėjo prie miesto aplinkos gražinimo jokių įpareigojimų nespaudžiami. Prekybos centro vadovas pabrėžė, kad ir ateityje nežada atsiriboti nuo miesto problemų bei toliau išlikti socialiai atsakingu verslu.
 
Informaciją ruošė Kristina MIRVIENĖ. "Rinkos aikštė"
Straipsnis: http://www.rinkosaikste.lt/naujienos/aktualijos/prekybos-centras-lytagra-ir-emdirbiui-ir-miestieiui