Krepšelis  

Nėra prekių

Speciali šiltnamių plėvelė profesionaliai sodininkystei

EVA AF AD IR, plotis – 12 metrų.

 

 

 

 

 

 

Šviesos sklaida 

Puikiai išsklaidyta šviesa užtikrina tolygią šviesą šiltnamyje. Optimalus šviesos kiekis leidžia augalui tinkamai augti ir auginti vaisius.

 

 

 

Antikondensacinis efektas AD 

Plėvelės su priedais nuo rasojimo turi mažesnį paviršiaus įtempimą, todėl vandens lašai nubėga plėvelės paviršiumi, nekrenta ant augalų lapų. 

Antifagų dėka vidinėje plėvelės pusėje nesikaupia kondensatas. 

Paprastos polietileno plėvelės trūkumas yra kondensato, t. y. drėgmės lašų susidarymas vidinėje šiltnamio pusėje. Vandens garai kondensuojasi, virsta lašeliais, kurie krenta ant augalų.

Lašai gali nudeginti augalus, o per didelė drėgmė gali būti ligų atsiradimo priežastis.

Antikondensacinis efektras veikia su stogo nuolydžiu. Minimalus kampas yra apie 15 laipsnių, optimalus yra apie 30 laipsnių.


  

 

Antifog efektas AF 

Sumažina garų susidarimą tunelyje, ypač ryte ir vakare. 

Esant garams sumažėja dangos pralaidumas šviesai (15–25 proc. sumažėja šviesos kiekis, patenkantis į šiltnamį), todėl sulėtėja augalų augimas.

 

 

 

Terminis efektas IR 

Plėvelės su IR priedais turi mažesnį infraraudonųjų spindulių pralaidumą ir tai sumažina šilumos nuostolius nakties metu - šiltnamio viduje palaiko aukštesnę temperatūrą negu standartinės plėvelės. 

Privalumai: Apsauga nuo šalnų ir žemos temperatūros. Sumažina temperatūros skirtumus dienos ir nakties metu. Reikia mažiau energijos palaikyti šilumą šiltnamyje. Ankstesnis derlius.

 

 

 

Mechaninis stiprumas 

Plėvelė yra atspari plyšimui, tempimui ir pradūrimui. Plėvelė, veikiant ultravioletiniams spinduliams, neirsta. Šviesos stabilizatoriai sulėtina plėvelės foto- ir termocheminį senėjimą, todėl ji ilgai išlieka elastinga, atspari šalčiui.

 

 

 

Plėvelės charakteristikos: 

Plotis: 12 metrų;

Ilgis rulone: 33 metrai;

Storis: 180 mkrI;

lgaamžiškumas: 10 sezonų;

EVA žaliava, AD priedas, AF priedas, IR priedas;

Pagaminta Vokietijoje.

 

Svarbu! Atkreipkite dėmesį, kad uždėtumėte tinkama puse plėvelę. Vidinė pusė yra ta, ant kurios yra užrašai INNER SEITE (liet. Vidinė pusė)

 

Daugiau informacijos: tel. 8 37 308204, mob. tel. 8 698 73208 arba AB LYTAGRA prekybos vietose.


Visos akcijos