Krepšelis  

Nėra prekių

Stelažai pagal unikalius matmenis

Siūlome konsolinius stelažus, kurie pritaikyti tiek vidaus, tiek ir lauko erdvėse!Konsoliniai stelažai – tai konstrukcijos, pritaikytos vidutinio bei didelio sunkumo, nestandartinių gabaritų produkcijos (vamzdžiai, metalo lakštai, gipskartonio plokštės, lentos, ritiniai ir t.t.) sandėliavimui. Montuojami tiek uždarose, tiek atvirose erdvėse gali atlaikyti itin atšiaurias oro sąlygas (galimi variantai su stogeliu). Tai patvarumo, funkcionalumo, aukštos kokybės bei konkurencingos kainos derinys:

  • Stelažai yra gaminami tik iš aukščiausios kokybės medžiagų, cinkuojami arba dažomi specialiais dažais (pagal jūsų pageidavimą), atlaiko nuo 1,0t iki 12t (Nurodoma apkrova – vienai konsolei. Visos konstrukcijos apkrovos skaičiuojamos atskirai).

 

  • Stelažai yra lengvai surenkami , galima lengvai prailginti, užima nedaug vietos, labai lengvai eksploatuojami, turi įvairių priedų, kurių dėka galite sandėliuoti net ir labai sudėtingą produkciją (pvz. rites, rulonus ir t.t.). Stelažai gali būti ir dvipusiai. Šie stelažai padės Jums sutaupyti daug sandėliavimo ploto bei pinigų.

 

  • Stelažai ne importuojami, o gaminami Lietuvoje, tad produkto gamybos ir pateikimo terminai bei kaštai ženkliai mažesni nei analogiškų importinių stelažų. Tai leidžia sutaupyti labai brangaus Jūsų laiko ir pinigų. Mes siūlome jums ne tik produktą, kuris pilnai atitiks visus Jūsų sandėliavimo poreikius bei lūkesčius, o savo problemos sprendimą.

 

  • Stelažai gaminami laikantis aukščiausių reikalavimų bei kokybės standartų (LST EN ISO 3834-3:2006, EN 1090-1:2009+A1:2011).
  • Kiekvienas konsolinių stelažo užsakymas  yra unikalus , tad pagaminsime pagal reikiamus išmatavimus , apkrovas ir kiekius
  • Naudojami vidaus ir lauko sąlygomis
  • Padengiami milteliniu dažymu arba karštu cinkavimu

Daugiau informacijos teirautis Kauno prekybos centre 8 37 405 425

Visos akcijos